Others

Hata Tohumları: seçilmiş sidibankov dünyasından kenevir tohumu fiyat!

Huzur veya canlanma, pasifikasyon veya çekim, mutluluk veya kaygıdan ilham almak, yalnızca hangi tür çimin kullanılacağına karar vermeniz içindir. Hollanda, ABD ve İspanya’dan popüler yetiştiricilere en iyi kenevir tohumlarını vermeye hazırız. Ek olarak, çevrimiçi mağazamızda Hatalar Tohumları orijinal hediye ürünlerini bulacaksınız. % 100 yüksek kalitede ürün,
kenevir tohumu fiyat
ve hızlı teslimat garantisi.

3 esrar sırrı

Kenevir – çok eski kültürlerden biri. Harika çimlerle ilgili hatıralar, MÖ 1. binyıl tarihli kayıtlarda bulunur. Yücelt ve suçlandı, övgü ve şeytan iksirleriyle karşılaştırıldı. Ama neden? Burada her şey çok basit: Türkiye’deki kenevir tohumları hem ciddi hastalıkları iyileştirmek hem de birçok kişi tarafından yasalarca puanlanan ve cezalandırılan zevk almak için kullanıldı.

Bu ilginç bitkinin sırrı nedir?

  • Kenevir tohumu vücut için birçok önemli müstahzar içerir: vitaminler, amino asitler, mineraller, lif, protein, phytin. Yapraklar bakteri yok edici özelliğe sahiptir. Bu nedenle, gıdalara eklenirler, çekirdeklerden yağ elde edilirler.
  • Esrar lifleri çok güçlü, kaba ve uzun süre çürümeye maruz kalmazlar. Endüstride kanvas, kanvas kumaş, çuval bezi, ipler, kumaşlar, değerli kağıtlar vb. Üretiminde kullanılırlar. Esrardan gelenler ultraviyole radyasyonun% 95’ine ve% 30’unun terine kadarını emerler. Şimdi kenevirden üretilebilecek 50 binden fazla ürün bilmemiz ilginçtir.
  • Ama en merak edilen şey, bitkinin, insan vücudunun sinir durumunu ve gerçeklik algısını etkileyen psikotropik maddeler – kanabinoidleri içermesidir. Her çeşidin de kendi THC payı vardır, belirleyici etkisi yüksek veya taştır.

kenevir tohumu nerede satılır

Kenevir Tohumu Çeşitleri

Hata Tohumları deposu sizin için kişisel olarak, genetik, mahsul düzeyi ve çiçeklenme dönemine göre kategorilere ayrılmış bir kenevir tohumu grubuyla rahat bir kayıt yarattı.

Bizden üç tür kenevir tohumu sipariş edebilirsiniz:

  • Indica – yoğun bir taş etkisi ile tarif edilen, bol miktarda yaprak bulunan küçük çalılar.
  • Sativa – çiçek germe ve yüksek etkiye sahip uzun boylu bitkiler.
  • Ruderalis, küçük yapraklı ve minimum THC oranına sahip yabani türlerdir.

Aynı tür sınırları içinde bile, türler etkilerinde oldukça farklıdır.

Ekim özelliklerine göre, kenevir benzer türlere sistematikleştirilir:

  • Otomatik çiçeklenme – büyümesi kolay, günün ışık moduna bağlı değil.
  • Fotoperyaller – belirli miktarda aydınlatma ve özel bakım gerektirir.

Bugün Alanya’da otomatik çiçeklenen kenevir taneleri daha az çaba gerektirip ekim için daha az çaba gerektirdiğinden dikkat çekicidir.

Son temel sınıflandırma dişileştirilmiş ve düzenli tohumlardır. Yüzde ilk yüzde dişi hücrelerden gelir, topakları getirir ve yüksek oranda THC içerir. Düzenli olarak% 50 erkek ve% 50 dişi hücre içerir.

Hata Tohumları: Türkiye’deki en iyi kenevir tohumu!

Gevşeme, mutluluk ve ecstasy dünyasına gitmek isteyin – sipariş İstanbul’da kenevir tohumu bizimle. Dünyaca ünlü sidibanks ile işbirliği yapıyoruz, kesinlikle Grover’ın her dileğini yerine getiren süper tohumları tavsiye ediyoruz. Canna kültürüne bizimle birlikte katılın, çünkü biz Türkiye’de kenevir tohumu !

seçkin bir mağazamız

Leave a Reply

Your email address will not be published.